IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Clarence Clyde Sage


 

 Clarence Clyde Sage

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Clarence Clyde Sage


Clarence Clyde Sage
https://wyspa.forumpolish.com https://wyspa.forumpolish.com https://wyspa.forumpolish.com
Multikonta :
Jules

Dane osobowe :
45, biznesmen, rodowity Australijczyk, chluba rodziny

Stan zdrowia :
kawałek anteny wbitej w prawy bok na około trzy centymetry głębokości, siniaki na twarzy i ramionach, poparzone wierzchy dłoni

Punkty :
6


Clarence Clyde Sage Empty
PisanieTemat: Clarence Clyde Sage   Clarence Clyde Sage EmptyPon Gru 14, 2015 8:52 pm

Karta Pokładowa
Oceanic Airlines | Sydney, Australia → Los Angeles, USA | 22-09-2014
dane osobowe

IMIĘ I NAZWISKO:
Clarence Clyde Sage

DATA I MIEJSCE URODZENIA:
18.03.1969 w Sydney

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
USA, NYC

NARODOWOŚĆ:
Australijczyk

ZAWÓD:
Biznesmen

KLASA PRZELOTU:
Biznes

TOWARZYSZE PODRÓŻY:
Isabelle Sage - żona

WIZERUNEK:
Jon Kortajarena
biografia

Clarence Clyde Sage? Urodził się 18.03.1969 roku niedaleko Sydney. Rodowity Australijczyk z krwi i kości. W przeciwieństwie do brata był bardzo energicznym dzieciakiem. Urodzonym pozerem, który wszystkich oczarowywał. Wystarczył uśmiech i wybaczaliśmy wszystko. Taki chłopiec musiał daleko zajść. Zwłaszcza że miał ustawioną rodzinę. Od dziecka się z tym światem stykał, mimo to nie był zepsuty ani on, ani jego młodszy brat. Mieli rozsądnych i kochających rodziców.

CCs? Poznaliśmy się w budzie. Połączyła nas chęć zjarania tego miejsca. Bez ściemy. To było jak piekielnisko a my jak takie rycerzyki walczące ze smoczycą dyrektorką. Zakute łby. Spoko gość, mimo że cholerny bogacz i elegancik. Trzymaliśmy sztamę ze dwadzieścia lat, ale potem polazł do tej swojej roboty. Ja wyrwałem moją laskę. Obaj upracowani jak te kundle, ale to spoko gość. Jego rodzice też byli ok.

Clyde i ja to długa historia. Znamy się z koledżu. Oboje chodziliśmy na prawo na najlepszym angielskim uniwerku. Rywalizowaliśmy od początku, mimo że byliśmy na różnych rokach, bo jestem młodsza. Zawsze chciałam być do przodu, więc razem uczyliśmy się w bibliotece. Był pilnym uczniem, ale imprezowiczem. Bajerantem też. Za to jakim... dziewczyny traciły głowę dla niego, ale on to mnie wolał. Szkoda, że nic z tego nie wyszło. Zaręczyliśmy się. Byliśmy piękną reprezentacyjną parą, którą chwalili nasi rodzice. Pokłóciliśmy się bardzo głupio. Słyszałam, że założył prywatny biznes i ożenił się z kimś od problemów w sypialni. Nie mieliśmy takich. Ciekawe czy z seksuologią jest jak z psychologią... idziesz, bo masz problemy.

Miałam dwóch synów. Teraz mam jednego. Byli podobni z wyglądu, ale mieli różne charaktery. Jeden, mój młodszy Tobias, zerwał z tradycją i został pilotem. Był zapalonym lotnikiem. Mimo różnych poglądów byli ze sobą blisko, więc Clarence mocno przeżył śmierć brata w katastrofie samolotu. Posmutniał i zajął się pracą, i żoną. Prawie nie przyjeżdżali. Ani do mnie, ani do matki Isabelle i jej siostry, która była żoną Tobiasa. To na weselu tej dwójki mój starszy syn poznał swoją żonę. Są uroczą parą.



Clarence Clyde Sage ma 45 lat i mieszka w USA ze swoją żoną Isabelle, która jest od niego młodsza o 16 lat. Za kilka miesięcy będą mieli córkę. Ukończył Oxford, gdzie został wysłany przez rodziców, mimo że pochodzi z Australii. Skończył kierunek prawniczy, ale założył spółkę giełdową z przyjacielem. Jest trochę chaotyczny, aczkolwiek to nie przeszkoda w życiu i w pracy. Wychował się w pełnej rodzinie z dużym domem, psem i pieniędzmi. Uparcie dążył do celu, więc teraz nie może narzekać na brak środków do życia. Jest znany i lubiany, w przeciwieństwie do większości prawników, który są ponoć pijawkami. Niestety część z tego to tylko pozory. Nawet przed żoną ukrywa pewną część swojego życia, którą dzielił ze zmarłym bratem, ale to coś co należy przemilczeć. W Australii był po to, aby powiedzieć swojej matce i rodzinie żony o spodziewanym dziecku.

charakter

Z czasów dzieciństwa optymista. Jest do tego towarzyski i dowcipny. Nie można mu odmówić uroku osobistego, którym czaruje ludzi. Nie waha się tego wykorzystywać, ponieważ wie, że trzeba umieć ustawić się w życiu. Z dawien dawna lubi dobrą zabawę, rozrywkę, mimo że żona zrobiła z niego trochę domatora. Nie jest pantoflarzem, ale bardzo zaskakująco dobre odnajduje się w roli męża i przyszłego ojca. Raczej nie brał siebie za taki typ. Z natury dość pokojowo nastawiony i zwyczajnie sympatyczny. Nie unika odpowiedzialności, ale pewnych sprzeczek i owszem. Nie lubi konfliktów w rodzinie, ale poza nią walczy z determinacją. Nie zmieniło to tego, że lubi rywalizację. Lubił rywalizować z młodszym bratem, po którego śmierci trochę przygasł.  Jest trochę pracoholikiem, bo często zostaje do późna w biurze albo pracuje w domu. Robi to nie tylko dla rodziny, ale rodzina jest priorytetem, dla którego chce sporo zarabiać. Przez to czasami nie jest szczery i owija w bawełnę oraz niecierpliwi się. Ma swoje tajemnice. Nie lubi wtykania nosa w jego sprawy. Ma głowę na karku i jest dobrym biznesmenem, ale nie tylko. O tym nie muszą wiedzieć niepowołani.


umiejetnosci

Jest dobry z perswazji, ponieważ urokiem osobistym wszystkich czaruje. Ma gadane i jest świetnym mówcą. Jest w dobrej kondycji fizycznej, ponieważ chodzi na siłownię i biega rano z psem. Bawił się w podchody w lesie, więc jest dobry z orientacji. Całkiem nieźle gotuje, mimo że nie potrafi ugotować wszystkiego z niczego. Umie opatrywać rany i zranienia. Na dodatek zna się na elektronice i technice. Umie stworzyć układy i tego typu rzeczy co ma związek z jego dodatkowym zajęciem (wyjaśnionym z MG). Był na kursie pilotażu helikoptera przez brata, gdy Tobias żył. Potrafi pływać i lubi to robić.

dodatkowe informacje

△ JĘZYKI: angielski, portugalski (dzięki żonce), włoski i francuski (bo praca), podstawy rosyjskiego
△ ZAWARTOŚĆ BAGAŻU: dwa garnitury, cztery koszule, sportowe buty, eleganckie skórzane buty, płaszcz z wielbłądziej skóry, dwa swetry, trzy podkoszulki, cztery koszulki T-Shirt, szczoteczka do zębów, pasta, płyn do płukania ust, dezodorant, maszynka, pędzel i pianka do golenia, cztery zmiany bielizny, mała woda kolońska, dwie butelki tradycyjnego alkoholu z Australii, paczka papierosów, trzy podwójne kanapki, mały termos kawy, mała butelka wody, poduszka, podwójny koc, okulary przeciwsłoneczne, trzy książki, dwa smartfony, jeden stary działający telefon, trzy ładowarki, ładowarka z wymiennymi końcami, paczka sześciu baterii, laptop, karty do gry, notatnik, notes, dwa długopisy, wieczne pióro, tusz, srebrny zegarek, spinki do mankietów, miętowa guma do żucia, segregator z dokumentami
△ INNE: - nie lubi dzikich zwierząt - ma alergię na jabłka - pali papierosy


Powrót do góry Go down
Felicia Sage


Felicia Sage
https://wyspa.forumpolish.com/t137-felicia-andrea-sage https://wyspa.forumpolish.com/t145-czy-leci-z-nami-pilot https://wyspa.forumpolish.com/t144-felicia-andrea-sage
Dane osobowe :
25 lat | stewardessa | wdowa | pół Brazylijka, pół Australijka | 180 cm

Znaki szczególne :
krótkie włosy w kolorze blond | czasami przechodzące w błękit, jasnoniebieskie oczy | praktycznie non stop czerwone usta

Ubiór :
gruby łańcuszek ze srebrnym krzyżem łacińskim, personalizowany, grawer ANGELO na pionowej części z tyłu, przy skórze pod koszulką | kolczyki-liski ze złota (wkręty) | długie spodnie damskie w stylu kowbojskim | biała koszulka męska | niebieska koszula damska z długimi rękawami | kowbojki | cienkie rajstopy podarte przy kolanach

Ekwipunek :
Dziecięcy plecak moro, a w nim: krem nawilżający, paczka mokrych chusteczek, czarna farba do włosów, maskara, dwie tabletki paracetamolu, dwie grube frotki, zeszyt, komplet kolorowych kredek, pluszowy miś, strój stewardessy [podarta sukienka, porwany żakiet, baleriny na niskim obcasie], pięć kiełbasek, dwie tortille, butelka koniaku, opakowanie tabletek antykoncepcyjnych, buteleczka wody utlenionej, poradnik Kamasutry, pusta butelka.

Stan zdrowia :
drobne ranki na twarzy i wierzchach dłoni |oczyszczone rany po szkle powbijanym w plecy - hipsterska wersja jeżozwierza | rozcięty łuk brwiowy - bo naturalne farby do twarzy są w cenie

Punkty :
673


Clarence Clyde Sage Empty
PisanieTemat: Re: Clarence Clyde Sage   Clarence Clyde Sage EmptySob Gru 19, 2015 6:38 pm

witaj na Wyspie!

Cieszymy się, że zdecydowałaś się do nas dołączyć i mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na długo! Pamiętaj, że przed rozpoczęciem rozgrywki musisz założyć jeszcze informator oraz zarezerwować miejsce w samolocie. Punkty za Kartę otrzymasz po założeniu Informatora. Jeśli będziesz mieć jakieś uwagi lub pytania - pisz śmiało, od tego tutaj jesteśmy! (:

Uwagi do Karty: Witam, witam brata - już nie - męża, mimo że nie pochwalam tej, khym, pasji, jaka łączy Clarence'a z Tobiasem, ale cóż... Większość słodkości, jaką rzucam w kierunku postaci z poszukiwań, już znasz. Także nie będę przedłużać. Leć do Isabelle, traktuj ją dobrze i równie dobrze się baw! <3
Powrót do góry Go down
 
Clarence Clyde Sage
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Isabelle Sage
» Isabelle Sage
» Issy Ferreira-Sage
» Felicia Andrea Sage
» Felicia Andrea Sage

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
All hope is lost :: Terminal :: Odprawa biletowo-bagażowa :: Karty Pokładowe-