IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Cesar Rousseau | W.I.P.


 

 Cesar Rousseau | W.I.P.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 


Gość

Cesar Rousseau | W.I.P. Empty
PisanieTemat: Cesar Rousseau | W.I.P.   Cesar Rousseau | W.I.P. EmptyPon Wrz 07, 2015 5:16 pm

Karta Pokładowa
Oceanic Airlines | Sydney, Australia → Los Angeles, USA | 22-09-2014
dane osobowe

IMIĘ I NAZWISKO:
Cesar Rousseau

DATA I MIEJSCE URODZENIA:
Montreal, Kanada, 2 marca 1984 rok

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Toronto, Kanada

NARODOWOŚĆ:
kanadyjska

ZAWÓD:
Wykładowca fizyki na uniwersytecie w Toronto

KLASA PRZELOTU:
ekonomiczna

TOWARZYSZE PODRÓŻY:
Skyler Rousseau - młodsza siostra

WIZERUNEK:
Alex Pettyfer
biografia


Rozpieszczony, bogaty bachor
Jakie było moje dzieciństwo? Proste, mówiąc szczerze. Pozbawione  zbędnych trosk, przepełnione rodzicielską miłością; właściwie, tym rodzajem bezinteresownego i gorącego uczucia, które dość często odczuwałem z pewnej odległości. W końcu, mama i tata od lat zajmują się polityką, większość ich znajomych była zdumiona, że mimo swojego zawodu zdecydowali się na posiadanie dziecka, że udało im się wygospodarować choć tyle czasu, że stopowali rozwój swojej kariery na rzecz mnie. Jednak oni byli szczęśliwi. I ja też, bo choć nie widywałem ich tak często jak mogłem sobie to wymarzyć, oni jednak starali mi się zrekompensować każdą minute spędzoną z daleka ode mnie. Nie szczędzili pieniędzy na prezenty, gdy tylko udało im się załatwić parę wolnych dni zabierali mnie na wycieczki: pod namiot, w góry, za granice. Robili wszystko bym nie zapomniał o ich miłości, rozpieszczali mnie na każdy możliwy sposób.
Z perspektywy czasu nie wiem czy wszystko to było dobre. Nie chodzi o to, że  zachowanie mnie nie zadowalało, raczej...

charakter

WPISZ

umiejetnosci

WPISZ

dodatkowe informacje

△ JĘZYKI: angielski i francuski (znane od urodzenia), hiszpański (w miarę komunikatywny);
△ ZAWARTOŚĆ BAGAŻU: 2 koszule, dżinsowa kurtka, bluza z kapturem (kangurka), sandały, buty sportowe, 2 pary spodni, laptop, zasilacz, ładowarka do telefonu, kosmetyczka (szczoteczka do zębów, płyn do mycia 3w1, pianka do golenia, 3 jednorazowe maszynki do golenia, krem po goleniu, cążki do paznokci, paczka prezerwatyw, antyperspirant), 5 par skarpet i bielizny na zmianę, piżama, spodnie dresowe, 3 t-shirty, kurtka, okulary do czytania (obydwa szkła -0,5), książka kryminalna, aparat.
△ INNE:
♣ Podczas jednej z licealnych imprez wypił za dużo i dał się namówić na zakradnięcie się na teren prywatnej posesji. Raban, którego narobili przy okazji zwrócił uwagę sąsiadów, którzy zadzwonili na policje. Przyłapani na gorącym uczynku nastolatkowie, którzy do tego czasu zdążyli narobić już trochę szkód, zostali potraktowani jako przykład i ukarani. Od tamtego dnia nad głową Cesa wisiał kurator. Chłopak znajdował się na celowniku prawnym do 21 roku życia.
♣ Szczerze nie przepada za teatrem, podczas premiery Makbeta, na której był z rodzicami, zasnął w połowie przedstawienia.
♣ Uwielbia motocykle. Od dziecka zbierał modele zarówno starych i klasycznych maszyn, jak i tych nowych, kolekcjonował magazyny mówiące na ich temat, z zapałem śledził działania miejskiego klubu motocyklistów.  W wieku 21 lat zrobił prawo jazdy i za pieniądze zyskane od rodziców kupił własny motocykl.
♣ Nadużywa zwrotu "do cholery", kiedy jest wyprowadzony z równowagi.


Powrót do góry Go down
 
Cesar Rousseau | W.I.P.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
All hope is lost :: Offtop :: Archiwum :: Karty Pokładowe-